Eelproovid

Tallinna eelproov kolmapäeval 20. mail Tallinna Jaani kirikus

17.00 – 19.30 naiskoorid
Jaani koguduse naiskoor, Oleviste koguduse naiskoor, Kaarli koguduse naiskoor, Laulasmaa naiskoor Laulvad Liivad, Kaarli kiriku noorteansambel, Saue vabakoguduse naiskoor, Nissi koguduse naiskoor.

18.00 – 20.35 segakoorid
Misjonikoor, kammerkoor Lambertus, Hageri koguduse segakoor, Rapla Maarja Magdaleena segakoor, Püha Vaimu segakoor Crede, Jüri koguduse segakoor, Decorus Musicus, Jaani koguduse kammerkoor, Keila Miikaeli ansambel, Kaarli koguduse kontsertkoor ja kammerkoor Canorus, Juuru Mihkli koguduse segakoor, Tallinna Jaani segakoor, kammerkoor Ootus, Peeteli kammerkoor, Nõmme Rahu segakoor, Kose koguduse segakoor, segakoor KOSK, Tallinna Püha Vaimu kammerkoor, Kuusalu kirikukoor, Oleviste ülistuskoor Ekklesia, Laudate Dominum, Viimsi Püha Jaakobi kammerkoor, Meriko segakoor, Tallinna metodisti kiriku segakoor, UI segakoor.

20.40 – 21.30 valikkoorid
Lambertus, Crede, Jaani koguduse kammerkoor, Keila Miikaeli ansambel, Kaarli kontsertkoor ja Canorus, kammerkoor Ootus, Peeteli kammerkoor, KOSK, laudate Dominum, Viimsi Püha Jaakobi kammerkoor, Meriko segakoor.